Logo

TOWER 200 СПРАВА ЗА ЦЕЛО ТЕЛО \\\ Runners ///

Број на оглас: 2368760 | Објавен на: 05.03.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Ако сакате да согорувате масти и да го исчистите вашето тело од масти, а сепак немате многу време Tower 200 е правилното решение за вас. Tower 200 е совршен, ако сакате да ги изградите вашите мускулите, да ги дефинирате или пак да ја одржите вашата фигура. Ако имате врата дома тогаш имате и теретана во вашиот дом. Производот користи мулти-тензични моќни жици со отпор до 60кг. Tower 200 се прицврстува на вашата врата, секогаш е подготвен да оди каде и да сте. Тонирајте ги и дефинирајте ги вашите:

бицепси
трицепси
горни стомачни мускули
долни стомачни мускули
предно рамо
задно рамо
грбни мускули
горни гради
долни гради
странични облини
задникот

Dostava niz cela Makedonija ! ! !

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач