Logo

Vratilo DOOR GYM \\\ Runners ///

Број на оглас: 2368764 | Објавен на: 24.04.2018, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Вид на оглас: Се продава


Повеќе наменската справа Door Gym Extreme обезбедува комплетно да го зајакнете горниот дел од вашето тело со едноставната справа кој што го овозможува тоа.
Справата е дизајнирана така да може да се вклопи во широкиот спектар на вратни рамки и располага со уникатен дизајн кој што не дозволува оштетување на вашите врати.
Справата ќе ви овозможи да го создадете телото кој што сте го посакувале со секојдневно вежбање. Самата справа е компактна и лесно пренослива која што нема да зафаќа голем простор од вашиот дом.

Dostava niz cela makedonija ! ! !

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач