Logo

sintisajzer YAMAHA PSR E403

Број на оглас: 2368765 | Објавен на: 21.04.2017, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


sintisajzer YAMAHA PSR E403
kako nov , mnogu malce e koristen
tel. 071711074

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Teo

Потврден огласувач