Logo

Vratilo Door Gym Extreme \\\ Runners ///

Број на оглас: 2368767 | Објавен на: 05.03.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 950 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Совршената справа Door Gym Extreme обезбедува комплетно да го зајакнете горниот дел од Вашето тело со едноставната справа кој што го овозможува тоа.
Справата е дизајнирана така да може да се вклопи во широкиот спектар на вратни рамки и располага со иникатен дизај кој што не дозволува оштетување на Вашите врати.
Справата ќе Ви овозможи да го создадете телото кој што сте го посакувале со секојдневно вежбање. Самата справа е копактна и лесно пренослива која што нема да зафаќа голем простор од Вашиот дом.


Dostava niz cela Makedonija ! ! !

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач