Logo

bandasi za 307 15 cola

Број на оглас: 2368872 | Објавен на: 20.03.2017, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 230 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bandasite se vo odlicna sostojba 4 broja 15 cola 4 strafa za peugeot

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач