Logo

Honda NSR 125RR

Број на оглас: 2368940 | Објавен на: 23.03.2017, 00:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 1999

Модел: Nsr

Цена: 870 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Моторот е во одлична состојба има сменето се пред 1000 км:
-Клип и карики
-Нова хилзна
-Семеринзи на вила
-Семеринзи на радалица
-Ново палејне
-Атак нов
-Нова гума дунлоп пред 1 недела
-Акомулатор
-Плочки напред,назад
-улје во мењач
-филтри и мн други работи...Деловите се земени од Грција ги имам и фискалните и се комплет.Дојдете и уверете се...

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Каме