Logo

Se prodavaat Bas binovi 18ki odlicni

Број на оглас: 2369331 | Објавен на: 18.04.2017, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat bas binovi 18ki, vo odlicna sostojba moze da se probaat vo sekoe vreme...

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач