Logo

235/60-16

Број на оглас: 2369474 | Објавен на: 12.04.2018, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Гуми

Вид на оглас: Се продава


COOPER za djip vo dobra sostojba 4 gumi proizvedeni 2013g

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 EMIL

Потврден огласувач