Logo

Sedmoset +fotelja

Број на оглас: 2369724 | Објавен на: 31.01.2017, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodavati poloven sedmoset so fotelja vo solidna dostojna, istiot e so mehanizam za spuštanje.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Viktor