Logo

ПЛИНСКИ ПРОТОЧНИ БОЈЛЕРИ-НАЈЕКОНОМИЧНО РЕШЕНИЕ

Број на оглас: 2369862 | Објавен на: 17.08.2019, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


ПРИСТИГНА НОВИОТ ЕЛЕГАНТЕН МОДЕРНИЗИРАН МОДЕЛ
PROTOCNI PLINSKI BOJLERI 076/452/923

НАЈ ЕКОНОМИЧНО,БЕЗБЕДНО,БРЗО РЕШЕНИЕ ЗА ВАШАТА СМЕТКА ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

РЕШЕТЕ ГО ПРОБЛЕМОТ СО ВИСОКИТЕ СМЕТКИ ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА
БИДЕТЕ И ВИЕ ДЕЛ ОД НАШИТЕ МНОГУ БРОЈНИ ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ
ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ПРОТОЧНИ ПЛИНСКИ БОЈЛЕРИ
ВРШИМЕ МОНТАЖА
Карактеристики на Производот:
* Проточен Бојлер на Плин
* 12 Литри во минута капацитет
* 24kWh моќност
* LPG Плин
* ODS System (Систем за контрола на кислород во воздух)
* FFD System (Систем за одржување на пламен)
* Piezzo упаљач
* 2 x D големина батерии
* Нема потреба од приклучок на струја
* Регулација на притисок за ПЛИН и за ВОДА
* LCD екран показател на температура
* Заштита од прегревање
* Димензии 63x32x18
* Излез на издув ф-105 мм.
ЕКОНОМИЧНО, 100% БЕЗБЕДНО И ИДЕАЛНО ЗА МЕСТА КАДЕ ШТО НЕМА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА
СЕРТИФИКАТ ISO 9001
ИСПРАЌАМЕ ПО КАРГО-БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Во пакетот добивате батерии и Сигурносен-неповратен вентил за плин.
ИМАМЕ ПЛИНСКИ КОТЛИ ЗА ПАРНО
ЕДНА(1) ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
за подетални информации за производот ве молиме контактирајте не на
076/452/923
Ви благодариме.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Igos Dooel

Потврден огласувач