Logo

Lenovo A1000 Nov

Број на оглас: 2369947 | Објавен на: 07.06.2017, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Lenovo A1000

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e nov neotpakuvan so garancija.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач