Logo

garnitura za sedenje i komoda

Број на оглас: 2369955 | Објавен на: 31.01.2017, 23:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


se prodava garnitura so nea ide i fotelja dobro zacuvana cena po dogovor

se prodava i komoda dobro zacuvana cena po dogovor

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 dejan