Logo

Gumi novi Yokohama 185/60-14

Број на оглас: 2370034 | Објавен на: 04.03.2018, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Ima 2 komada
Edna e model a539, a drugata e a520.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Todor

Потврден огласувач