Logo

ORGINALNI BANDAZI ZA AUDI A6 A5 A4

Број на оглас: 2370129 | Објавен на: 27.03.2017, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 € Цената не е фиксна 750 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se orginaln s-line 5x112 ET 28 BEZ GUMI CENA 600 E so gumi 245 40 18 700

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Автоцентар Тоше (претпријатие)

Потврден огласувач