1 / 2
SE PRODAVAAT PLACEVI-ZEMJISTE VO DELCEVO
По Договор
28.02.2017 23:46

Делчево / Делчево

Квадратура:

4345 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat placevi vo Delcevo ulica Marshal Tito. Povrshina vo m2 2372.86 i 1972.67 Za poveke informaci na tel broj

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Andre
Потврден огласувач
075360322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам