Logo

Се издава под кирија дуќан кај болницата!

Број на оглас: 2370956 | Објавен на: 15.02.2018, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 50 m²

Греење: Друго

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава под кирија деловен објект - 50m2 дуќан на раскрсница кај самата градска болница погоден за колонијал. За подетални информации обратете се на тел.075 308 261 - Тони.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач