Logo

SE PRODAVA STAN OD 75m2 SO PARNO NA ULICA PRILEPSKA

Број на оглас: 2371021 | Објавен на: 17.02.2018, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 75 m²

Греење: Дрва

Спрат: Приземје

Цена: 50.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan od 75 m2 vnatreshna korisna povrshina + 6 m2 balkun + 10 m2 vizba + 18 m2 garaza, individualno parno na drva, moze da se vidi vo sekoe vreme

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач