Logo

Golf IV

Број на оглас: 2371228 | Објавен на: 01.02.2017, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Radio / CD/ DVD
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Клима
Кожен Волан
Светла за Магла
Централна Брава
Купена од CH 🇨🇭🇨🇭
Редовно сервисирана
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри

Viber/WhatsApp 004916317173

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Avenir