Logo

Bandazi 16ki 5x110 so gumi 205/55 r16 120e

Број на оглас: 2371276 | Објавен на: 24.05.2017, 15:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Pofeke info na tel

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач