Logo

LUSTER

Број на оглас: 2371453 | Објавен на: 28.02.2019, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Lusterot e skoro nov VO super sostojba bez ostetuvanja kupen e 6000den

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач