Logo

Lancija

Број на оглас: 2371901 | Објавен на: 02.02.2017, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: Друг модел

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam lancija Benzin Plin ates 2.0, registrirana cela godina do 12/2017, 114konjski sili, ABS Kosnici, klima IMA, radio so dobar zvuk ima ITN. Cena 1300 , mozna e I zamena za pomalo gradsko kolice, dajte ponudi , povekje informaci na viber I whatsapp 071485715

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Debar