Logo

SE PRODAVA STARA KAUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Број на оглас: 2372451 | Објавен на: 14.01.2019, 13:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 230 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: vaska cikleva 38

Цена: 15.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stara Kuka na ulica vaska cikeleva br 38
CENA PO DOGOVOR

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Guro

Потврден огласувач