Logo

reno 19 1.4

Број на оглас: 2372468 | Објавен на: 20.03.2017, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: R 19

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 850 € Цената не е фиксна 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirana do 28 12 2017god so klima 1.4 motor centralno el stakla al bandazi i drugo tel 077501177

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач