Logo

Seat Cordoba 19 sdi

Број на оглас: 2372557 | Објавен на: 22.05.2017, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cordoba vo solidna sostojba bez klima.izminata registracija na 15 mart.cena za kes 950 EUR.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 R

Потврден огласувач