Logo

MERCEDES E200 CDI 2006 godina PERFEKTNA SOSOOJBA

Број на оглас: 2372787 | Објавен на: 12.10.2017, 23:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E200 CDI 2006 godina ELEGANCE, so zatemneti atestirani stakla, so kozen enterier, ksenon svetla, abs, esp, tempomat itn. Mercedesot e vo odlicna sostojba bez mana. Moze i zamena.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач