Logo

Postara Kuka vo s. PCINJA so 1500kv dvor

Број на оглас: 2372999 | Објавен на: 16.08.2019, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 115 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 1500 m²

Тип на домот: Половина куќа

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Север

Цена: 16 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam postara kuka vo s. Pcinja na samiot vlez vo seloto posle udolnicata do samiot pat ogradeno so zica so golemodvorno mesto od 1500 kvadrati so dve garazi koi se do samata ograda na patot so masivna ploca i vo visina na samiot pat pogodni za dogradba na sobi prodavnica idr 077 394 701

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  golf

Потврден огласувач