Logo

HTC Desire X

Број на оглас: 2373371 | Објавен на: 20.03.2017, 22:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: HTC Desire X

Цена: 2.700 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е во одлична состојба, работи на сите мрежи

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач