Logo

Golf2.0.tdi

Број на оглас: 2373389 | Објавен на: 27.04.2017, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf2.0.tdi.ful navi park senzori reg cela god zelen karton.ful opema odlicno sostojba novi gumi generalen servis napraven

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 NF

Потврден огласувач