Logo

Vw passat 6 2.0 tdi 170ps

Број на оглас: 2374120 | Објавен на: 28.03.2017, 01:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 9.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 2,0 tdi g:2006 sacuvan uvezen bez zameni plateno see do registracia.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Stef