Logo

Kuka na dva sprata vo Kumanovo

Број на оглас: 2374509 | Објавен на: 23.04.2018, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 167 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 370 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kuka na dva sprata so podrum i dvor vo Kumanovo vo nas.pero cico cena po dogovor
vrtete na ovoj broj. 070-262-439 Slave

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Teretana

Потврден огласувач