Logo

СЕ ИЗДАВА НОВ ДУЌАН 78 м2 во централно градско подрачје

Број на оглас: 2374510 | Објавен на: 18.01.2018, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 78 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава нов дуќан од 78 м2 на ул.Влатко Миленкоски (поранешна Ѓуро Ѓаковиќ) 300 метри под АМЦ, погоден за канцеларии ,нотари ,ординација или други дејности,има подрум 40 м2
Цена по договор

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mirko

Потврден огласувач