Logo

DELOVI ZA VOLVO FH13 EURO 5

Број на оглас: 2374687 | Објавен на: 27.05.2017, 06:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Delovi za volvo fh13 euro 5 motor,menjac,deferencijal,sapi i dr delovi.MOB:078303533

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 STANGEL DOOEL

Потврден огласувач