Logo

opel vectra 2.0 dtl

Број на оглас: 2374800 | Објавен на: 03.06.2017, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava opel vectra 2.0 dtl so full oprema klimatronik elektrika na predni stakla elektrika na retrovizori abs aluminiumski bandasi centralno zaklucuvanje so dalecinsko mnogu ekonomicen motor eco tech na -20 pali kako dinamit opelot e vo odlicna sostojba registrirana do 8 mesec

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач