Logo

Комфорен стан за живеење

Број на оглас: 2374891 | Објавен на: 20.03.2017, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 84 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Цена: 67.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Комфорен стан во добро одржана состојба дел реновиран, со добри перформанси за постојано живеење, со подрум, ј.исток, со убав видик, во зграда со паркинг,
Распоред: претсобје, голема дневна соба со трпезариски дел,, 2 спални, 2 тераси, wc, купатило,остава.
Под паркет, блиндир врата и 5-коморни прозори со стакло за заштита од ултравиолетово зрачење.
Се продава празен а по договор за цена може и купување на делови од инвентарот.
За цената може да се преговара.
Може и плаќање со кредит.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Горан