Logo

SE PRODAVA BMW 320 D PERFEKTNO!!!

Број на оглас: 2375165 | Објавен на: 21.04.2017, 12:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 8.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Bmw 320 D vo perfektna sostojba registrirana servis napravena

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач