Logo

Sony Z1 Compact neverlock

Број на оглас: 2375345 | Објавен на: 28.03.2017, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: z1 comp.

Цена: 140 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


mnogu jak mobilen kupen e od germanija pred godina ipol 700 evra so odlicna ..21 kamera pix ima i ram mnogu 2 giga ne koci memorija 16 interna
bez cenkanja

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 mirko