Logo

motor 1.9 jtd fiat,alfa,lancia vo delovi

Број на оглас: 2375355 | Објавен на: 09.02.2019, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 99 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


-Glava 1.9 jtd so ventili, ispravna -50e.prodadena
-radilica 30 e
-blok so radilica,+klipovi -60 e
-anlaser 19jtd ispraven -35e
Elektricni dizni. -20e/kom, site -4000den
Ekstra popust za kompletno prezemen motor-mnogu povolno

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач