Logo

CO2, TIG(AC/DC) APARATI SERVIS POPRAVKA

Број на оглас: 2375762 | Објавен на: 17.02.2020, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Поправам секаков вид CO2 и TIG апарати трансформаторски и инвертери како и обични рел инвертери.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач