Logo

nova masa komplet so stolovi

Број на оглас: 2376071 | Објавен на: 25.05.2017, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


masata i stolovite se novi nekoristeni

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ivan