Logo

Golf 5 1.9 TDI 2005 G EKSTRA

Број на оглас: 2376342 | Објавен на: 26.03.2017, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo top sostojba 2005 euro 4 staklo bez nikakva maka moze da se vidii proba vo sekoe vreme poveke inf.. po tel bez zameni poz. na ovoj telefonski broj 071-867-511 na dolniod ne zvonete

 Валандово

Прати Е-Маил

 GOLF