Logo

Slim Line АКЦИЈА НА НАЈПРОДАВАНИТЕ КАПСУЛИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Број на оглас: 2376411 | Објавен на: 22.03.2017, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 898 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


ЗАШТЕДЕТЕ 1000 ДЕНАРИ НА ОВИЕ КАПСУЛИ КОИ ШТО СЕ НАМАНЕТИ ЗА ТАРГЕТИРАНО СЛАБЕЕЊЕ НА СТОМАКОТ И ПОЛОВИНАТА.
SLC ADVANCE со 53 % попуст, по цена од само 898 денари!

- Овие капсули го регулираат метаболизмот на мастите.
- Ги спречува внесените масти да се апсорбираат и да се конвертираат во масни наслаги.
- Ги елиминира токсините.
- Ја подобрува функцијата на цревата и целиот интестинален систем.
- Ја олеснува екскрецијата, варењето и функцијата на дигестивниот тракт
- Таргетирано се слабее со фокус на половината, стомакот и местата каде што најчесто масните наслаги се акумулираат.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Sanja