Logo

Slim Line Acai Berry SEGA NA 50% POPUST

Број на оглас: 2376433 | Објавен на: 26.03.2017, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 998 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Активните состојки на овој производ придонесуваат во

спречување на оксидацијата

одржување на нормална концентрација на LDL-холестеролот во крвта

намалување на цревниот транзит

Одржување или постигнување на нормална телесна тежина,

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 sanja