Logo

SLC Pure Skin BLACK MASK ZA 998 den

Број на оглас: 2376451 | Објавен на: 28.03.2017, 16:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 998 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


✨ SLC Pure Skin Black Face Mask ✨ црната маска за отстранување митесери сега можете да ја набавите и поединечно со специјална цена од 998 ден!
✨ Бенефити :
- ги апсорбира нечистотиите и темелно ги чисти порите,
- ги отстранува митисерите, акните и вишокот масленост на површината на кожата.
- совршено тонизира, хидратира, ја затегнува кожата и ја прави мека и сјајна

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Sanja