Logo

SLC Detox Patch - Лепенки за стапала

Број на оглас: 2376460 | Објавен на: 16.03.2017, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 598 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Лепенки за стапала наменети за Детоксификација на телото


На природен начин од организмот ги отстрануваат токсините, тешките метали и метаболичките непотребни остатоци.Дополнително помагаат во отстранување на заморот, ја подобруваат циркулацијата, го зголемува квалитетот на соноти го подобруваатцелокупниот тонус на организмот.

Намена: За здрави луѓе заради превенција,за оние со ослабен имунитет, оние кои имаат слаба циркулација, болки во грбот, дисфункција на црниот дроб или бубрезите, проблеми со мускулите и зглобовите, проблеми со спиење, во превенција од формирање на тумори.

ТОП 10 ПРИДОБИВКИ:

Додека спиете SLC Detox Patch може да ви помогне:

Во извлекувањето на токсините од телото.
Помага во ублажувањето на некои помали болки во телото.
Го потпомага имунолошкиот систем.
Помага во природното чистење на лимфниот систем.
Ја поддржува циркулацијата на крвта.
Го отстранува заморот.
Ги намалува отоците во телото.
Помага во извлекувањето на тешките метали од телото.
Го подобрува квалитетот на спиењето
Го промовира здравјето

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Sanja