Logo

SLC ШЕЈКОВИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ ОД ЛИНИЈАТА НА SLIMLINE

Број на оглас: 2376476 | Објавен на: 22.03.2017, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.198 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Со помош на овој #Shake ќе ја доведете вашата линија до совршенство☄🌟☄
Дава #ситост и #намален апетит
ја зголемува желбата за вода и
го помага варењето на храната.
Консумирањето на овој шејк 30 дена, ќе ви донесе исклучитлено добри резултати.Јагода,Ванила и Чоколадо!

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Sanja