Logo

Memory card

Број на оглас: 2377094 | Објавен на: 06.02.2017, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Мемориски Картички

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam memory karti , I na malo I na golemo...

Samsung (class 10) microSD 16GB
Samsung (class 10) microSD 32GB
Kingston (class 10) microSD 32GB

Za povekje informacii javete se na broj 075 441777 moze I zamena , dajte ponudi.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Cako