Logo

Cisterna za voda

Број на оглас: 2377607 | Објавен на: 06.02.2017, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


6 tonska cisterna za voda

  Валандово

Прати Е-Маил

  Даниела