Logo

Cisterna za voda

Број на оглас: 2377615 | Објавен на: 06.02.2017, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


6 tonska cisterna za voda

 Валандово

Прати Е-Маил

 Даниела