Logo

Cisterna za voda

Број на оглас: 2377626 | Објавен на: 06.02.2017, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


6 tonska cisterna za voda

  Валандово

Прати Е-Маил

  Даниела