Logo

nokia 6100

Број на оглас: 2377660 | Објавен на: 12.06.2018, 21:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: nokia 6100

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Македонко

Потврден огласувач